Vlada: Azilanti će biti obezbeđeni

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 03.Dec.2013, 13:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vlada: Azilanti će biti obezbeđeni

Vlada Srbije i nadležne institucije, obezbediće sve neophodne uslove za prihvat azilanata, tražilaca azila i migranata i obezbediti punu koordinaciju svih institucija uključenih u ovaj proces, zaključeno je danas na sastanku u Beogradu, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju s medijima.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Srbija spremna da udomi azilante

Izvor: NoviMagazin.rs, 03.Dec.2013

Vlada Srbije će obezbediti sve neophodne uslove za prihvat azilanata, tražilaca azila i migranata, saopšteno je iz Kancelarije vlade za saradnju s medijima.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Vlada će obezbediti uslove za azilante

Izvor: Mondo, 03.Dec.2013

Vlada Srbije i nadležne institucije, obezbediće sve neophodne uslove za prihvat azilanata, tražilaca azila i..

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.