Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Avg.2010, 10:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Više od 40 mrtvih u eksploziji u Bagdadu
BAGDAD -
Najmanje 41 osoba je jutros poginula, a 112 je ranjeno u napadu bombaša samoubice na iračke vojne regrute u Bagdadu, javio je Asošiejtid pres, pozivajući se na predstavnike vlasti.
Meta napada bili su regruti koji su stajali u redu ispred zgrade u centru iračke prestonice, u kojoj su centar za regrutaciju i vojna baza.
Među ubijenima su najmanje dvojica vojnika, a osmorica su ranjena, rekli su predstavnici policije.
Zvaničnici u četiri bagdadske bolnice potvrdili su broj žrtava.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







