Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Nov.2025, 08:06
"Vijesti": Napadnuta grupa navijača iz Hrvatske u mestu Ugnji u Crnoj Gori
Grupa navijača iz Hrvatske napadnuta je sinoć u Crnoj Gori u mestu Ugnji, na magistralnom putu Cetinje-Budva, nezvanično je rečeno podgoričkim "Vijestima" iz crnogorske Uprave policije.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Navijači iz Hrvatske napadnuti u Crnoj Gori: Prepriječili im put i šipkama oštetili vozila
Izvor: Nezavisne Novine, 17.Nov.2025
Grupa navijača iz Hrvatske napadnuta je u nedjelju uveče, 16. novembram, u mjestu Ugnji, na magistralnom putu Cetinje - Budva, potvrđeno je iz Uprave policije Crne Gore.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





