Vesić: Radovi u Ljutice Bogdana završeni pre roka

Izvor: Press, 19.Sep.2016, 10:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vesić: Radovi u Ljutice Bogdana završeni pre roka

Radovi u Ulici Ljutice Bogdana završeni su tokom jučerašnjeg dana i putnički saobraćaj je ponovo u funkciji, dok će autobuski krenuti od sutra, izjavio je gradski menadžer Goran Vesić.
Foto:Tanjug
Podsetivši da je ova ulica bila u veoma lošem stanju, Vesić je istakao da su radovi, zahvaljujući vanrednom angažovanju radnika JKP "Beograd put" završeni pre roka.
"Ova, nekada kaldrmisana >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << ulica bila je ranije samo presvučena asfaltom koji se s vremenom ulegao, a sada je kompletno zamenjena vodovodna mreža i urađena nova kolovozna i trotoarska konstrukcija, za šta je izdvojeno 48 miliona dinara", reao je gradski menadžer.
Prema njegovim rečima, tokom ove godine rekonstruisano je više od 50 ulica na teritoriji Savskog venca, a svi ti radovi deo su gradskog plana da u narednih 10 godina sve ulice kroz koje prolazi gradski prevoz budu obnovljene, jer mnoge od njih nisu rekonstruisane čak i celih 50 godina.
Vesić je, takođe, zahvalivši radnicima JKP "Beograd put" koji su posao u Ljutice Bogdana obavili pre kiše.
 

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.