Vesić: Nastavak investicija u Lazarevcu, sa akcentom na žensku radnu snagu

Izvor: Danas, 26.Jul.2019, 17:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vesić: Nastavak investicija u Lazarevcu, sa akcentom na žensku radnu snagu

Zamenik gradonačelnika Goran Vesić obišao je danas rekonstruisan deo Ulice Kralja Petra Prvog u opštini Lazarevac, gde je obnovljena deonica od oko sedam stotina metara, uz popločavanje trotoara, uređenje drvoreda, javne rasvete i parking prostora. Članak Vesić: Nastavak investicija u Lazarevcu, sa akcentom na žensku radnu snagu se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Vesić: Za obnovu ulice u Lazarevcu više od 37 miliona dinara

Izvor: RTV Pink, 26.Jul.2019

Završena je rekonstrukcija Ulice Kralja Petra Prvog u Lazarevcu u dužini od 700 metara, koja je koštala više od 37 miliona dinara, a zamenik gradonačelnika Beograda Gorana Vesića je istakao da je gradska vlast na taj način pokazala da jednako tretira sve delove Beograda.

Nastavak na RTV Pink...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.