Vernici krenuli u protest protiv Prajda, policija ih zaustavila

Izvor: Vesti-online.com, 18.Sep.2016, 14:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vernici krenuli u protest protiv Prajda, policija ih zaustavila

Policija je pre početka šetnje u okviru Prajda zaustavila grupu vernika koji su želeli da protestuju protiv te manifestacije. Oni su zaustavljeni na početku Knez Mihajlove ulice kod Kalemegdana.

U koloni je bilo nekoliko građana koji su nosili trasparente i ikone, a među njima su dve osobe bile obučene kao pravoslavni sveštenici.

Nosili su transparente na kojima je pisalo "Demokatija jednako sodomija", "Bog i moral svetla lica, brak i deca, porodica", "Ne sodomskoj revoluciji".

Policajci im nisu dozvolili da nastave šetnju Knez Mihailovom ulicom.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.