Izvor: Vesti-online.com, 09.Nov.2009, 00:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Verder izvukao bod u Dortmundu

Verder i Hamburger su u 12. kolu Bundeslige uzeli samo po bod, pa se Leverkuzen odmakao na tri poena prednosti.

Verder i Borusija iz Dortmunda igrali su u Bremenu bez pobednika, 1:1. Domaći su poveli golom Ozila u 36. minutu, a izjednačio je Barios u 54.

Verder je tako ispustio Leverkuzen i dozvolio mu da se odmakne na tabeli za tri poena.

Hanover i Hamburger samo su remizirali, 2:2. Pogotke za domaće postigli su Ja u 26. i Štajner u 90. minutu iz penala. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Kod gostiju, u listu strelaca upisali su se Jansen u 15. i Elija u 44. minutu.

Fudbaleri Kelna pobedili su večeras u Berlinu ekipu Herte rezultatom 1:0 u meču 12. kola Bundeslige i tako je prikucali na dno tabele. Jedini gol na utakmici postigao je Novaković u 79. minutu.

Prvo mesto na tabeli drži Leverkuzen sa 26 bodova, dok su Verder i Hamburger osvojili po 23.