
Izvor: NoviMagazin.rs, 02.Sep.2025, 09:41
Većinski deo kolektiva OŠ Đorđe Natošević u Novom Sadu protiv imenovanja v.d. direktorke
Većinski deo kolektiva Osnovne škole "Đorđe Natošević" u Novom Sadu saopštio je danas da ne prihvata odluku o imenovanju Vesne Tegeltije-Dujaković za vršioca dužnosti direktora te škole, uz napomenu da je njihov stav da je ostavka dosadašnje direktorke Branislave Martinović iznuđena.
Povezane vesti
Deo kolektiva OŠ "Đorđe Natošević" protiv nove direktorke: "Ostavka dosadašnje iznuđena"
Izvor: Radio 021, 02.Sep.2025, 09:47
Većinski deo kolektiva Osnovne škole "Đorđe Natošević" izrazio je nezadovoljstvo zbog imenovanja Vesne Tegeltije-Dujaković za vršioca dužnosti direktora te škole, smatrajući da je ostavka dosadašnje direktorke iznuđena.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.