Već ove zime Eto kod Mihe?

Izvor: Mondo, 11.Jan.2015, 11:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Već ove zime Eto kod Mihe?

Samjuel Eto meta Sampdorije. Dogovor Evertona i tima koji vodi Siniša Mihajlovića na pomolu, piše "Tutto Mercato".

Foto: Everton FC

Lepe i uspešne dve godine Samjuel Eto je proveo u Italiji. Sa Interom se popeo na krov Evrope, a bio je i osvajač "skudeta". Iskusni Kamerunac izgleda da će ponovo da pakuje kofere i sa Ostrva da se seli na "čizmu".

Ovaj put kod Siniše Mihajlovića, u Sampdoriju!

Kako prenosi italijanski transfer guru >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "Tutto Mercato" na pomolu je dogovor između Evertona i Sampdorije oko transfera 33-godišnjeg napadača.

Ako su glasine tačne, Eto bi u Sampdoriji trebalo da zaradi za godinu i po dana oko 1,6 miliona evra. To i ne bi predstavljalo veliki problem za Đenovljane posle prodaje Manola Gabijadinija Napoliju za 13 miliona.

Kamerunac je u avgustu potpisao ugovor sa Evertonom do 2016. godine. Na 14 utakmica u Premijer ligi za "karamele" postigao je tri gola.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.