Izvor: Nezavisne Novine, 11.Apr.2017, 20:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Valjić bez suspenzije
Članovi Komiteta za sudije i suđenje N/FS BiH nisu izrekli suspenziju Ognjenu Valjiću u trajanju od nekoliko ciklusa.
Razmatrajući dešavanja na utakmici drugog kola Lige za prvaka u Mostaru između Zrinjskog i Željezničara, utvrdili su da je banjalučki arbitar napravio samo jednu grešku. Riječ je o onoj u 76. minutu kada nakon starta Semira Kerline nad Ognjenom Todorovićem nije pokazao na bijelu tačku za domaće, odnosno nije pokazao karton igraču gostiju.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine <<
Najbolji bh. arbitar zbog primjedaba na dijeljenje pravde u ovom meču prošlog je vikenda eliminisan sa liste delegata za mečeve trećeg kola Lige za prvaka, ali su nakon detaljne analize u Komitetu procijenili da nema osnova za dužu suspenziju.
Nastavak na Nezavisne Novine...







