Valjadolid dva puta vodio, pa izgubio od Reala

Izvor: Vesti-online.com, 08.Dec.2012, 23:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Valjadolida, koji sa klupe vodi srpski trener Miroslav Đukić, dva puta su imali prednost na svom terenu protiv Real Madrida, ali su na kraju meča ipak poraženi sa 2:3 u utakmici 15. kola španske Primere.

Mesut Ozil sa dva gola zaslužio epitet najboljeg igrača utakmice u Valjadolidu

Dvostruki strelac za domaći tim bio je Manučo Gonsalves, u 7. i 22. minutu, dok je dva gola za Real postigao Mesut Ezil, u 45. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << i 72, a prethodno je strelac za goste bio Karim Benzema u 12. minutu.

Pogodak koji je Madriđanima doneo pobedu, Ezil je postigao iz slobodnog udarca.

Real je ovom pobedom osvojio 32. bod u prvenstvu Španije i nalazi se na trećoj poziciji sa osam bodova manje od Barselone, dok je Valjadolid ostao sedmi sa 21 bodom, ali bi u zavisnosti od sutrašnjih rezultata mogao da izgubi neku poziciju.

U ostalim mečevima Malaga je bila ubedljiva protiv Granade sa 4:0, dok su Sosijedad i Hetafe podelili bodove 1:1.