Valeri Trirveler izašla iz bolnice

Izvor: Blic, 18.Jan.2014, 22:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Valeri Trirveler izašla iz bolnice

Valeri Trirveler, partnerka predsednika Francuske Fransoa Olanda, izašla je danas iz bolnice, saopštio je njen kabinet.

Valeri Trirveler napustila je bolnicu Pitije Salpetrijer izmedju 15 i 16 časova i otišla u Paviljon Lantern, predsedničku rezidenciju u blizini parka kod dvorca Versaj, gde će se nekoliko dana odmarati, rekao je izvor iz kabineta.

Prva dama Francuske smeštena je u bolnicu 10. januara, pošto je časopis Kloze (Closer) objavio da Oland ima ljubavnu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << aferu s glumicom Žili Gaje.

Oland na poslednjoj konferenciji za novinare nije želeo da govori o navodima časopisa Kloze, ali je obećao da će razjasniti ovu situaciju pre posete SAD 11. februara.

Neki mediji su ranije preneli da je Valeri Trirveler uzela tablete za spavanje, a njeni prijatelji su rekli da ona nije uzela prekomernu dozu tableta, "već samo jednu tabletu više".

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Olandova partnerka stigla u Versaj

Izvor: B92, 18.Jan.2014

Pariz -- Partnerka predsednika Francuske Olanda, Valeri Trirveler (49), izašla je iz bolnice i otišla u predsedničku rezidenciju u Versaju...Trirveler je primljena u bolnicu zbog šoka posle medijskih izveštaja da Oland ima aferu sa francuskom glumicom Žili Gaje, prenela je agencija AFP...Trirveler...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.