Valensija hoće Zdravka Kuzmanovića

Izvor: Vesti-online.com, 05.Avg.2014, 16:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Valensija hoće Zdravka Kuzmanovića

Posle Sevilje, još jedan španski klub pokazao interes za srpskog vezistu iz Intera.

Na meti Španaca: Zdravko Kuzmanović

 

Španska Valensija je poslednji u nizu klubova koji žele da dovedu srpskog vezistu Zdravka Kuzmanovića. Mediji na Apeninima javljaju da je klub sa Mestalje već napravio prve korake u pregovorima sa Neroazurima, ali ne navode detalje eventualnog transgfera.

 

Već duže vreme se spekuliše da je Kuzmanović >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << na izlaznim vratima Intera, a do sada su se kao potencijalni poslodavci pominjali Sevilja, Vest Hem i Sanderlend. Utisak je da čelnici Intera nemaju previše poverenja u Kuzmanovića, ali to ne važi i za trenera Valtera Macarija. Strateg Intera je u predsezonskim mečevima protiv Reala, Rome i Mančester Junajteda ukazao veliko poverenje srpskom vezistu tako što mu je dašo šansu u prvoj postavi u sva tri pomenuta duela i pokazao da računa na njega.

 

Još ranije je Kuzmanovićev menadžer istakao da njegov klijent ne želi da napusti Inter, pa ostaje da se vidi da li će čelnici Neroazura uspeti u nameri da se raziđu sa Kuzmanovićem. Valensija je ovog leta već dovela nekoliko dobrih pojačanja, a novi gazda Piter Lim je time najavio stabilizaciju kluba.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.