Izvor: B92, 26.Apr.2001, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VUKOVIC: NECEMO BITI SEBICNI

Predsednik Izvrsnog odbora Demokratske partije socijalista Miodrag Vukovic izjavio je da prilikom pregovora predstavnika vladajucih crnogorskih partija s liderima Liberalnog saveza Crne Gore o ulasku u koaliciju, nece dominirati "politika sebicnosti pobednicke koalicije". "Imajuci u vidu slicnost politickih programa kada je u pitanju drzavni status Crne Gore, logicno je da svi ocekuju da se nova parlamentarna vecina obezbedi postizbornom koalicijom poslanickih grupa pobednicke koalicije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i LSCG", rekao je Vukovic za podgoricki nedeljnik "Polis", a prenosi Srna. On je ocenio da je ulazak u koaliciju s LSCG dobra prilika da se odgovornost za realizaciju projekta demokratske, nezavisne i medjunarodno priznate Crne Gore prosiri i na druge politicke subjekte. "Za DPS je najvaznije sprovodjenje zacrtanog projekta demokratskog razvoja Crne Gore i ispunjenja obecanja datog biracima", dodao je Vukovic, javlja Fonet.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.