Izvor: B92, 05.Dec.2001, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VUCINIC: DOBICEMO SPOR SA POLICIJOM
Beograd -- Direktor nedeljnika "Reporter" Perica Vucinic siguran je da ce dobiti spor sa policajcima iz Ministarstva unutrasnjih poslova (MUP) Republike Srbije koji hoce da podnesu tuzbu zbog objavljivanja haskog spiska u ovom listu. "Znajuci da smo mi siromasna kuca, vlasti su posle dve nedelje razmisljanja dosle na ideju da nas udare po dzepu. Ja ne razmisljam da li mozemo da isplatimo to ili ne, siguran sam da cemo dobiti spor i tu vise nema price", rekao je Vucinic Srni. On je naveo da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << "to vise govori o vlastima nego o Reporteru". "Policajci su izmanipulisani i ja ne zelim da mi o policajcima razmisljamo prema vicevima koje znamo o njima. Oni jako dobro shvataju ili ce shvatiti vrlo brzo ko ustvari njima manipulise, a ne novine", rekao je Vucinic.







