Izvor: B92, 05.Jun.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VLADA ZA GSP PREDVIDELA 882 MILIONA DINARA

Vlada Srbije predvidela je da za ovu godinu za finansiranje javnog gradskog i prigradskog saobracaja u Beogradu 882 miliona dinara. Ovo je povecanje u odnosu na prvobitni iznos, do koga dolazi posto je Vlada izmenila Opsti bilans javnih prihoda i javnih rashoda Republike za 2000. Godinu. Novac ce, navodi se u izmenama Bilansa objavljanim u najnovijem "Sluzbenom glasniku Srbije", biti obezbedjen iz "dela naknade za koriscenje komunalnih dobara od opsteg interesa" i dela takse od tri dinara koja se placa na promet proizvoda i usluga u Beogradu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.