Izvor: B92, 26.Dec.2000, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VLADA RAZMATRALA ENERGETSKU SITUACIJU U SRBIJI
Vlada Srbije nalozila je Ministarstvu rudarstva i energetike da i dalje preduzima sve raspolozive mere kako bi se problemi u vezi sa strujom ublazili i da u najkracem roku obavesti gradjane o realnim predvidjanjima energetskog stanja za zimu. Prema saopstenju iz Vlade, odluceno je i da se u istoj visini nastavi izdvajanje sredstava za redovno i bezbedno odvijanje zeleznickog saobracaja. Vlada je takodje odlucila da se nastavi subvencionisanje proizvodnje pasterizovanog mleka, navodi se u saopstenju koje prenosi Beta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



