Izvor: B92, 22.Apr.2001, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VICKOVIC: BEZ LIBERALA NECE SE KONSTITUISATI IZVRSNA VLAST
Predsednik Liberalnog saveza Crne Gore Miroslav Vickovic izrazio je u nedelju uverenje da se nakon ovih izbora bez Liberalnog saveza nece moci konstituisati izvrsna vlast, isticuci da, "onda, nece biti dileme oko drzavnog puta i drzavne buducnosti Crne Gore". Kako prenosi Fonet, ocenjujuci da je predizborna kampanja protekla "u znaku jedne velike teme - kuda ce Crna Gora nakon ovih izbora", on je rekao da su liberali svoje poruke usmerili, "u prvom redu, prema onom dijelu birackog tijela >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koje iskreno zeli i preferira obnovu stare i nekad slavne crnogorske drzave". "Ta poruka je poslata s ciljem da ih uvjerimo da treba da nam daju sto veci broj glasova, sto vecu politicku snagu i moc da bi se ta stvar konacno dovela do kraja", rekao je Vickovic novinarima.




