Izvor: Kurir, 22.Jan.2011, 08:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VELJKO ODALOVIĆ : JOŠ 526 NESTALIH
BEOGRAD - Predsednik Komisije Vlade Srbije za nestala lica Veljko Odalović podsetio je da se još traga za 526 osoba, da je do sada pronađeno 325 tela i da se radi o ljudima koji su uglavnom nestali posle 10. juna 1999. godine
BEOGRAD - Predsednik Komisije Vlade Srbije za nestala lica Veljko Odalović podsetio je da se još traga za 526 osoba, da je do sada pronađeno 325 tela i da se radi o ljudima koji su uglavnom nestali posle 10. juna 1999. godine.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











