
Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Jul.2020, 00:05
VARVARIZAM NA PROTESTU: Huligani jedni druge bodrili da uriniraju po policiji! (VIDEO)
Nečuveno i sramotno ponašanje
Manja grupa demonstranata okupila se večeras ispred Skupštine Srbije, a jedan od huligana koji se tu našao, prišao je vratima Skupštine.
Na snimku se vidi kako preskače ogradu i prilazi vratima Skupštine, dok se u pozadini čuje kako ga okupljeni bodre da urinira po policiji koja čuva ovu državnu instituciju.
Kako je to izgledalo pogledajte na priloženom video-snimku:
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.