Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 04.Sep.2012, 20:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Utopio se pecaroš u Savi

BEOGRAD -

U reci Savi u Beograda utopio se jedan pecaroš, a njegovo telo je danas pronašao konobar koji radi na jednom od beogradskih splavova, rečeno je agenciji Meta u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) Srbije.

U MUP-u navode da se R. M. (78) utopio u ponedeljak uveče dok je bio na pecanju, kada je pao i udario glavu nakon čega je upao u vodu i udavio se.

Muškarac je pecao u blizini Savskog pristaništa.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Utopio se pecaroš u Savi

Izvor: Nezavisne Novine, 04.Sep.2012

BEOGRAD - U rijeci Savi u Beograda utopio se jedan pecaroš, a njegovo tijelo je danas pronašao konobar koji radi na jednom od beogradskih splavova, rečeno je agenciji Beta u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) Srbije.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.