Usled naglog kočenja autobusa, povređen putnik

Izvor: B92, 16.Feb.2018, 09:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Usled naglog kočenja autobusa, povređen putnik

Beograd -- Usled naglog kočenja autobusa na Vidikovcu, povređen je muškarac koji je potom prevezen u Urgentni centar.

Kako je rekla portparolka Hitne pomoći dr Nada macura, noć u Beogradu protekla je mirno.

Hitna pomoć je noćas zabeležila 114 intervencija od kojih 15 na javnom mestu, a za pomoć su se javljale osobe sa hipertenzijom, kardiovasklularni pacijenti sa bolom u grudima i astmatičari.

Juče u toku dana Hitna pomoć je zabeležila 136 intervencija od kojih 25 na javnom mestu, a dogodile su se tri saobraćajne nezgode u kojima nije bilo težih povreda, rekla je Macura.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.