Uskoro instagram i bez interneta

Izvor: N1 televizija, 21.Apr.2017, 08:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uskoro instagram i bez interneta

Instagram ćete uskoro moći koristiti oflajn, najavljeno je na konferenciji F8. Neki korisnici Androida već mogu koristiti ovo, a u narednim mesecima će „offline mode" biti dostupan svima.

Korisnici će tako bez pristupa internetu moći videti sadržaj koji je učitan na aplikaciji do trenutka kad je mobilni telefon ostao bez internet veze. Taj sadržaj će korisnici moći da lajkuju, komentarišu ili sačuvaju, a i korisnike će moći prestati da prate.

Sve akcije >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << obavljene u "offline mode" će biti "sprovedene" kad se korisnik priključi na internet. Ova opcija stvorena je jer je sve veći broj korisnika Instagrama u zemljama u kojima internet veza nije dostupna svima, bilo zbog infrastrukture, bilo zbog cene.

Čini se da za razliku od ostalih tvoraca popularnih aplikacija, Instagram ekipa shvata da potreba za komunikacijom postoji i u manje razvijenim zemljama.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.