Izvor: Nezavisne Novine, 01.Dec.2015, 11:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Urugvaj podiže statuu Luisu Suarezu
MADRID - Luisu Suarezu, fantastičnom napadaču Barselone u rodnom Urugvaju podići će statuu.
Fudbalski reprezentativac južnoameričke zemlje, koji je u tekućoj sezoni u vrhunskoj formi, dobiće statuu u rodnom gradu Salto, na sjeverozapadu Urugvaja, pišu španski mediji.
Kipar Alberto Morales izrađuje statuu Suareza u prirodnoj veličini sa loptom u nogama, uz ispruženu desnu ruku, odnosno u karakterističnoj pozi u kojoj proslavlja golove.
Statua će biti otkrivena 18. decembra ove godine.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








