Uručene donacije za decu i mlade u Sremčici

Izvor: Blic, 01.Mar.2013, 19:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uručene donacije za decu i mlade u "Sremčici"

Članice Udruženja “Klub prvih žena” svečano su juče uručile donacije korisnicima Ustanove za decu i mlade “Sremčica”.

Donirani su osam LCD televizora, laptop, audio-oprema za ženski paviljon, didaktički materijal, garderoba i sredstva za radno okupacione terapije za celu godinu, navodi se u saopštenju “Kluba”.

Kako se ističe, zahvaljujući donaciji “Kluba” mladi će moći da nesmetano nastave sa svojim rehabilitacionim aktivnostima.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
“Postavljanjem razglasa u paviljonu omogućićemo korisnicima prijatne, relaksirajuće tonove kojima će biti propraćene njihove aktivnosti, što se pokazalo kao odličan način za kupiranje psihomotorne uznemirenosti koja je čest pratilac ometenosti u mentalnom razvoju”, dodaje se u saopštenju.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.