Izvor: Blic, 13.Okt.2017, 16:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Urednik kososvskog portala "Insajderi" napadnut u Prištini
U centru Prištine danas je napadnut glavni i odgovorni urednik portala Insajderi Vehbi Kajtazi.
Nepoznata osoba udarila je u lice Kajtazija dok je izlazio iz kafane.
Na lice mesta su odmah došli pripadnici Policije Kosova koji su počeli istragu.
Portal Insajderi je poznat po istraživačkim tekstovima i otkrivanjem mnogobrojnih aferu u institucijama Kosova.
Taj portal je prvi objavio tonske zapise iz afere "Pronto" u kojoj je po nalogu Euleksovog >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << tužilaštva prisluškivan šef poslaničke grupe Demokratske partije Kosova Adem Grabovci.
Insajder je objavio i deo prisluškivanih razgovora u kojima se čuje glas i aktuelnog predsednika a tadašnjeg premijera Hašim Tači.
Pre Kajtazija napadnut je i direktor Insajderija Parim Oluri.
Policija Kosova je uhapsila kasnije tokom dana Fatona Ramadanija jednog od osumnjičenih za napad na glavnog i odgovornog urednika portala Insajder, Vehbi Kajtazija.
Prištinski mediji javljaju da Ramadani nije udario Kajtazija već je bio u društvu napadača, čiji se identitet u ovom trenutku ne zna.
Napadnut novinar Vehbi Kajtazi u Prištini
Izvor: RTS, 13.Okt.2017
. Novinar i glavni urednik portala "Insajderi" Vehbi Kajtazi fizički je napadnut u centru Prištine.




