Uputstvo za upotrebu velikog penisa

Izvor: Vesti-online.com, 29.Avg.2015, 02:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uputstvo za upotrebu velikog penisa

Ima ženama kojima se desilo da kada vide njegov "ponos" pomisle da su izvukle džek-pot, ali se vrlo brzo u sebi za pitaju - šta sa njim i kako da rade. Veliki penis je odličan u fantazijama, ali da bio podjednako sjajan i u realnosti, možda će biti ptrebno malo više truda. Evo saveta koji će ženama pomoći da se izbore sa njim i uživaju bez problema!

Ne zaboravite na predigru - Ženama treba više vremena da se uzbude nego muškarcima, a u ovom slučaju predigra >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je od presudne važnosti. Stvar je vrlo jednostavna - ako žena nije dovoljno uzbuđena, seks ne samo da neće biti dobar već će biti mučan. Predigra opušta mišiće vagine i podstiče prirodnu lubrikaciju što znatno olakšava penetraciju.

Lubrikant je vaš najbolji prijatelj - Nabavite neki dobar i kvalitetan lubrikant jer nisu skupi, a doprineće vašem seksualnom užitku, savetuje stručnjak za seks Anabel Najt i dodaje da što je žena vlažnija, to će penetracija biti lakša i bezbolnija.

Samo polako - Od velike je važnosti da muškarac sa prevelikim penisom ide polako i sporo.

- Žene uglavnom veći problem imaju kad muškarac ima predugačak penis, više nego kad ima debeo penis - tvrdi Anabel.

Tokom penetracije žena može da oseti bol što nije nimalo prijatno, zbog čega je veoma važno da muškarac bude spor i nežan. Nema žurbe u ovakvoj situaciji.

Najbolje poze - U ovom slučaju najbolje su one poze u kojima žena ima kontrolu, a jedna od njih je kada je žena gore, a muškarac dole. Na taj način žena može da kontroliše penetraciju, dubinu i brzinu. To ne znači da stalno morate da praktikujete jednu te istu pozu. Eksperimentišite i isprobajte poze koje vam najbolje odgovaraju kako bi oboje jednako uživali u seksu.

Oprezno prilikom analnog seksa - Mnogi parovi praktikuju analni seks. Kad je muškarac previše obdaren ovo može da bude poprilično bolno zbog čega se savetuje još više opreznosti.

- Samo polako i nežno, pogotovo ako je prvi put. Žena mora da bude sasvim opuštena da bi uživala u dobrom analnom seksu. I zapamtite da je lubrikant obavezan kako bi bilo prijatnije - napominje Anabel.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.