Izvor: Nezavisne Novine, 19.Maj.2020, 08:42
Upaljen meteoalarm za teritoriju BiH
Evropski meteorološki servis "Meteoalarm" za danas i sutra je aktivirao žuti meteoalarm za teritoriju Bosne i Hercegovine. Meteoalarm je upaljen zbog grmljavine i obilnijih padavina.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Upaljen meteoalarm za cijelu BiH
Izvor: Nezavisne Novine, 20.Maj.2020, 07:40
BANJALUKA, SARAJEVO - Žuti meteoalarm upaljen je za danas za cijelu teritoriju Bosne i Hercegovine zbog obilnih padavina i grmljavine.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








