Izvor: Glas javnosti, 20.Avg.2012, 13:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhvaćeno 13 ilegalaca
VUKOVAR - Hrvatska policija je danas saopštila da je tokom noći i u nedelju uz granicu sa Srbijom, u pet slučajeva, uhvatila 13 stranih državljana koji su ilegalno ušli u zemlju.
Uhvaćeno je osam Sirijaca, dva državljanina Pakistana i tri Avganistana.
Svi su, posle provedenog postupka, dobili rešenje o proterivanju iz Hrvatske i pokrenut je postupak readmisije u Srbiju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





