Uhapšeno četvoro zbog pljačke pošte

Izvor: RTS, 22.Apr.2013, 17:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeno četvoro zbog pljačke pošte

Zbog sumnje da su iz pošte u naselju Bečmen uz pretnju lažnim pištoljem od radnika oteli oko 700.000 dinara, uhapšene četiri osobe, među kojima i jedan maloletnik.

Beogradska policija uhapsila je četiri osobe, među kojima i jednog maloletnika, zbog sumnje da su iz pošte u naselju Bečmen uz pretnju lažnim pištoljem od radnika oteli oko 700.000 dinara, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.

U saopštenju MUP-a se navodi da je policija uhapsila B.Ć. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << (26), L.V. (21), R. M. (20) i jednu maloletnu osobu.

Osumnjičeni su uz krivičnu prijavu privedeni dežurnom istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu.

Protiv maloletne osobe krivična prijava biće podneta istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu, odeljenje za maloletnike.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.