Uhapšeni zbog krađe u fabrici

Izvor: B92, 21.Feb.2014, 18:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni zbog krađe u fabrici

Smederevo -- Policija u Smederevu uhapsila je osumnjičene koji se terete da su počinili tešku krađu u fabrici opeke "Fantini Skianatiko" u Mihajlovcu.

Kako je saopšteno iz Policiske uprave, osumnjičeni Saša P. (39), Stefan A. (19) i Jovan S. (30) iz Smedereva uhapšeni su neposrednu posle teške krađe.

Interventna patrola policije je, na putu Smederevo - Smederevska Palanka kod skretanja za Vrbovac, noćas zaustavila taksi vozilo u kome su bili vozač Saša P. i suvozač >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Stefan A.

U prtljažniku automobila nađene su kante s dizel-gorivom, isečeni visokonaponski elektro-kablovi i alat.

Utvrđeno je da je Saša P. pozajmio automobil od kolege taksiste i da je sa Stefanom A. otišao u Ciglanu, gde ih je sačekao i u fabriku uveo radnik obezbeđenja Jovan S.

Zatim su iz magacina ukrali 260 litara dizel-goriva i posekli i izneli 30 metara visokonaponskog kabla, čime su izazvali nestanak struje u fabrici.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.