Uhapšeni zbog droge u Beogradu

Izvor: RTS, 22.Dec.2014, 15:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni zbog droge u Beogradu

Dve osobe uhapšene zbog sumnje da su prepakivale i prodavale drogu u Beogradu.

Beogradska policija uhapsila je dve osobe zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćene proizvodnje i stavljanja u promet opojnih droga, prenosi Tanjug.

Pretresom stana u kojem je živeo osumnjičeni I. J. (28), policija je našla oko 500 grama ekstazija, oko šest grama marihuane, oko četiri grama hašiša, gram amfetamina, kao i elektronsku vagicu na kojoj su bili tragovi >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << droge, navodi se u saopštenju policije.

Osumnjičeni B. R. (35) je u dužem vremenskom periodu kupovao ekstazi u inostranstvu, koji je u stanu prepakivao u manje količine i prodavao u Beogradu.

Osumnjičeni B. R. i I. J. biće, uz krivičnu prijavu, odvedeni u Više javno tužilaštvo, navodi se u saopštenju.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.