Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Apr.2025, 13:33

Uhapšeni osumnjičeni za uništavanje traktora kod Pionirskog parka

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Odeljenja za javni red i mir, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsili su četiri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi ili javnom skupu, dok se za još jednom osobom koja je identifikovana traga.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Povezane vesti

U toku hapšenja osumnjičenih da su uništavali traktore kod Pionirskog parka

Izvor: Radio 021, 10.Apr.2025

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu u toku su hapšenja više lica zbog sumnje da su 15. marta u Beogradu uništavala traktore parkirane ispred Pionirskog parka.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.