
Izvor: NoviMagazin.rs, 02.Feb.2023, 19:05
Uhapšene dve osobe zbog utaje 746 miliona dinara poreza, protivpravno stekli 1,5 milijardi
Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije je danas saopštilo da su u saradnji s Poreskom policijom uhapšene dve osobe iz Novog Pazara zbog sumnje da su bili deo kriminalne grupe kroz koju su stekli protivpravnu imovinsku korist od 1,5 milijardi dinara i utajili 746 miliona dinara poreza.
Povezane vesti
Uhapšena dvojica zbog utaje 746 miliona dinara poreza, protivpravno stekli 1,5 milijardi
Izvor: Radio 021, 02.Feb.2023
MUP je uhapsio dve osobe iz Novog Pazara zbog sumnje da su bili deo kriminalne grupe kroz koju su stekli protivpravnu imovinsku korist od 1,5 milijardi dinara i utajili 746 miliona dinara poreza.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.