Izvor: Nezavisne Novine, 30.Mar.2026, 14:38

Uhapšena Mirjana Pajković (VIDEO)

Bivša direktorka Direktorata za unapređenje i zaštitu ljudskih prava i sloboda u Ministarstvu ljudskih i manjinskih prava Mirjana Pajković uhapšena je.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Crna Gora: Uhapšena Mirjana Pajković, vozila 202 km/h

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Mar.2026, 14:49

Bivša direktorka Direktorata za unapređenje i zaštitu ljudskih prava i sloboda u Ministarstvu ljudskih i manjinskih prava Mirjana Pajković uhapšena je jer je na auto-putu upravljala vozilom brzinom od 202 kilometra na čas.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.