Izvor: B92, 07.Maj.2014, 23:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen zbog sendviča s kokainom
Madrid -- Španska policija uhapsila jednog Kolumbijca nakon što je kod njega pronađen sendvič sa šunkom i sirom, u kom se nalazilo i nešto više od 100 grama kokaina.
U saopštenju policije se navodi da je 29-godišnji Kolumbijac uhapšen na autobuskoj stanici u letovalištu na Sredozemnom moru, Benidormu, pod optužbama za šverc droge, prenela je agencija ADP.
Na fotografiji koju je objavila policija se vidi otvoreni sendvič u kojem se nalazi devet malih cilindričnih >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << plastičnih kapsula sa drogom, raspoređenih po šunki i siru.
Policija je u domu uhapšenog Kolumbijca u Benidormu pronašla još jedan kilogram kokaina i nešto marihuane, a uhapsili su i njegovog cimera, 20-godišnjeg Kolumbijca.
Sendvič s šunkom, sirom i kokainom
Izvor: Radio 021, 08.Maj.2014, 10:57
Španska policija uhapsila je jednog Kolumbijca nakon što je kod njega pronađen sendvič sa šunkom i sirom, u kom se nalazilo i nešto više od 100 grama kokaina.














