Uhapšen zbog pokušaja silovanja starice

Izvor: Mondo, 28.Mar.2013, 13:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen zbog pokušaja silovanja starice

Policija je privela Milovana M. (34) iz okoline Svrljiga, zbog sumnje da je pokušao da siluje staricu od 89 godina, saopšteno je danas u niškoj Policijskoj upravi.

On je, kako se sumnja, pokušao da siluje staricu u njenoj kući 26. marta oko 22 sata, navode iz policije i dodaju da je osumnjičenom određena mera zadržavanja do 48 sati, posle čega će biti priveden istražnom sudiji.

Milovan je, kako navode u policiji, januara 2000. godine u istom selu ubio staricu i za to delo izdržao kaznu zatvora 12 godina.

(Tanjug Foto Guliver Getty Thinkstock)

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Pokušao da siluje staricu od 89 godina

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Mar.2013

Niška policija uhapsila je Milovana M. (34) iz okoline Svrljiga zbog sumnje da je pokušao da siluje ženu od 89 godina, saopštila je danas Policijska uprava u Nišu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.