Uhapšen ubica Novosađanina

Izvor: Vesti-online.com, 17.Jan.2013, 02:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen ubica Novosađanina

Novosadska policija uhapsila je Aleksandra M. (34) zbog sumnje da je ubio Nenada Tomovića (49), čije je telo pronađeno u sredu na levoj obali Dunava u blizini novosadskog naselja Šangaj.

Foto: Ilustracija

Policija je na lešu konstatovala povrede nanete vatrenim oružjem, kao i nekoliko ubodnih rana, zbog čega su odmah znali da se radi o ubistvu.

 

Aleksandar M. uhapšen je u novosadskom naselju Klisa, samo nekoliko sati nakon pronalska leša. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Policija je pronašla i pištolj kojim je najverovatnije izvršeno ubistvo, a ubrzo nakon hapšenja osumnjičeni je priznao zločin.

 

Policija i dalje utvrđuje okolnosti koje su dovele do ove tragedije. Ubijeni Tomović je rodom iz Sarajeva, a živeo je u Novom Sadu.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Iskasapljen nožem i upucan iz pištolja

Izvor: Nezavisne Novine, 17.Jan.2013

NOVI SAD – Novosadska policija uhapsila je Novosađanina Aleksandra M. /34/, koji je na izuzetno brutalan način sa najmanje deset uboda nožem i nekoliko hitaca iz pištolja ubio Nenada T. /50/ u Novom Sadu.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.