Uhapšen jer je pretukao suprugu

Izvor: B92, 16.Dec.2013, 12:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen jer je pretukao suprugu

Sremska Mitrovica -- Policija u Sremskoj Mitrovici je uhapsili D. N. (41) iz Nove Pazove, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.

On se tereti da je bez povoda nekoliko puta udario bejzbol palicom suprugu po glavi, koja je pokušala da zaštiti dete.

Povređenoj ženi je ukazana lekarska pomoć u Kliničko-bolničkom centru u Zemunu.

Osumnjičeni je, uz izveštaj o lišenju slobode doveden na saslušanje u Osnovno javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici, nakon čega mu je odredjen pritvor do 30 dana, navedeno je u saopštenju.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Ženu tukao bejzbol palicom po glavi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Dec.2013

Pripadnici Policijske uprave u Sremskoj Mitrovici su uhapsili D. N. (41) iz Nove Pazove, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici, saopštila je danas Policijska uprava u Sremskoj Mitrovici.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.