Izvor: Beta, 21.Feb.2014, 17:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen Boris Gara

BEOGRAD, 21. februara 2014. (Beta) - Zamenik načelnika Službe za specijalne istražne metode Uprave kriminalističke policije Boris Gara uhapšen je zbog sumnje da je odavao informacije o pripadnicima kriminalne grupe Darka Šarića, saznaje agencija Beta u policiji.

Gara je na saslušanju u Tužilaštvu za organizovani kriminal priznao da je Branku Lazareviću na tajnom sastanku u Beogradu odao informacije da su pripadnici kriminalne grupe Darka Šarića pod policijskom obradom, javila >> Pročitaj celu vest na sajtu Beta << je Televizija B92.

Lazarević je o tome, kako javlja B92, obavestio Šarićevog advokata, a on ostale članove kriminalne grupe.

Bivšem šefu kabineta ministra unutrašnjih poslova Branku Lazareviću Viši sud u Beogradu je oduzeo pasoš i odredio meru zabrane prilaženja, sastajanja ili komuniciranja sa odredjenim okrivljenima i svedokom.

Nastavak na Beta...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.