Izvor: Nezavisne Novine, 19.Feb.2019, 11:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Učenik pretučen u školi u Tesliću?

TESLIĆ - Policijskoj stanici Teslić juče je iz lokalnog Doma zdravlja prijavljeno je da je u tu zdravstvenu ustanovu došao učenik koji je najvjerovatnije povrijeđen tokom tuče u školi.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

KRVOLOČNI SREDNJOŠKOLCI IZ TESLIĆA DIGLI NA NOGE POLICIJU I TUŽILAŠTVO: Toliko su tukli školskog druga da su lekari morali da ga prebace u bolnicu u Doboj!

Izvor: Kurir, 19.Feb.2019

Policiji u Tesliću jučer je iz Doma zdravlja prijavljeno da je u tu zdravstvenu ustanovu došao maloletnik iz Teslića koji je telesne povrede zadobilo prilikom tuče u školi.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.