Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Jul.2012, 14:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Učenici generacije kod gradonačelnika
NOVI SAD -
Gradonačelnik Igor Pavličić bio je domaćin prijema u Svečanoj sali Gradske kuće koji Grad Novi Sad tradicionalno organizuje u čast učenika generacije novosadskih osnovnih i srednjih škola.
"Veliko mi je zadovolјstvo što prvi radni dan u novom mandatu započinjem prijemom đaka generacije osnovnih i srednjih škola. Organizovanje prijema za najbolјe novosadske đake postalo je tradicija i mi ćemo nastaviti da svake godine okuplјamo đake na koje smo veoma >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ponosni, jer su oni naša budućnost i najbolјe što Grad Novi Sad ima", kazao je gradonačelnik.
Kako je dalje rekao, današnji prijem je istovremeno i prilika da "zahvalimo njihovim roditelјima i nastavnicima koji su uložili puno truda, vaspitanja, rada i želјe da naprave od njih prave lјude".
"Nadam se da će upravo oni u budućnosti preuzeti najodgovornija mesta u našoj državi kako bismo bili bolјe i srećnije društvo", poručio je Pavličić.
Ukupno 77 učenika i učenica novosadskih osnovnih i srednjih škola dobilo je majice sa grbom grada i sloganom "Ponos grada Novog Sada", a nakon prijema pojedinačno su fotografisani za pano koji pravi Grad Novi Sad i koji će biti izložen u centru grada.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






