Izvor: Mondo, 14.Sep.2014, 11:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ubijen "bosanski Rambo"
U mestu Ostrožac kod Cazina dogodio se obračun vatrenim oružjem. Ubijen je Nedžad Kličić, poznatiji kao Rambo.
Foto: Screenshot, Youtube
On je policiji poznat od ranije zbog više krivičnih dela.
Prema nezvaničnim informacijama, Kličića su ubile zasad nepoznate osobe maskirane fantomkama.
Očevici tvrde da se sve desilo brzo, a ubice su pobegle sa lica mesta. Radi se o specijalnoj mafikaškoj organizaciji, saznaje Cazin.net.
U >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Drugoj policijskoj stanici nisu želeli da govore o ovom slučaju zbog uviđaja.
Povezane vesti"Bosanski Rambo" dobio batine zbog Facebooka
Kličić je od ranije poznat policiji i građanima Cazina i šire, zbog posedovanja vatrenog oružja, saobraćajne nesreće, remećenje javnog reda i mira i fizičkih obračuna.
Kličić je domaćoj javnosti postao poznat po videoklipu "Born for Action" (Rođen za akciju), koji je snimio u avgustu prošle godne i objavio na internet-stranicama. Tada je osumnjičen za nezakonito posedovanje oružja i eksplozivnih materijala.









