
Izvor: SrbijaDanas.com, 20.Jan.2022, 18:28
(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) Novinarku pokosio auto dok je izveštavala uživo! Odmah prebačena u Hitnu pomoć
Gledaoci TV kanala u Zapadnoj Virdžiniji uplašili su se tokom gledanja vesti, kada su videli kako reporterku Tori Jorgi udara automobil dok je bila uživo u programu.
Novinarka je razgovarala sa voditeljem Timom Irom o vremenskoj prognozi i stanju na putevima, kada ju je iz čista mira udario automobil.
- Upravo me je udario automobil, ali dobro sam - rekla je ona voditelju koji je bio začuđen.
Tim je kasnije na Tviteru objasnio da je tako reagovao >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << jer je čuo samo audio snimak.
- Tako je to kada se snima uživo, sve je dobro ispalo - napisao je on.
Ono što je mnoge začudilo je činjenica da ovo nije prvi put da je Tori udario automobil, kao i njena reakcija nakon incidenta budući da je pohvalila ženu za volanom, prenosi Hufington post.
Wow, this reporter gets hit by a car, and rebounds to finish the live shot! 😂 pic.twitter.com/dbwKt5N1xc
— Lee K. Howard (@HowardWKYT) January 20, 2022
- Ta žena je bila jako fina. Nije želela da se ovo dogodi, ovo je bio nesrećan slučaj, znam da je tako. Ja sam dobro i sve je u redu - ispričala je ona.
Novinarka je nakon toga završila svoje obraćanje u programu sa izveštajem o vremenskoj prognozi, kako je i bilo planirano.
Voditelj Tim ispričao je da je Tori odmah odvezena u Hitnu pomoć.
- Ovo je za nju bio zastrašujući trenutak. Ona je mlada, ali je veliki profesionalac - rekao je on.
Tori je ovo bila poslednja nedelja na istom poslu, budući da od 1. februara prelazi da radi na ABC televiziju u Pitsburg.
Nastavak na SrbijaDanas.com...