UŽIVO: Srbija - Francuska 1:1 (90. minut)! Bomba Kolarova

Izvor: Vesti-online.com, 07.Sep.2014, 23:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UŽIVO: Srbija - Francuska 1:1 (90. minut)! "Bomba" Kolarova

Srbija i Francuska odigrali su 1:1 u prijateljskom susretu u Humskoj na debiju Dika Advokata na klupi "orlova".

Pol Pogba matirao je Stojkovića u 13. minutu

Biće to debi novog selektora "orlova" Dika Advokata mna klupi Srbije.

88. minut - Velika šansa za Srbiju. Ivanović je odlično šutirao, ali je Loris odbio loptu sa gol linije, a Mitrović je zakasnio da je smesti u mrežu.

80. minut - GOOOL - Golčina >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Aleksandra Kolarova sa 30 metara. Loris nemoćan. Ovo je šesti gol zamenika kapitena na 50. susretu u dresu Srbije.

71. minut - "Orlovi" sve opasniji po gol "trikolora".

67. minut - Kolarov je pokušao iz slobodnog udarca, ali je Loris ponovo uspešno intervenisao.

63. minut - Kolarov je pokušao, ali je siguran Ugo Loris. Bolja igra Srbije u nastavku, ali bez izglednih prilka za četu Dika Advokata.

56. minut - Kabelaje imao šansu, ali nema promene rezultata. Pokušava i Pogba, ali je odličan na golu Stojković.

50. minut - Bolja igra Srbije u nastavku susreta.

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena. Vodi Francuska 1:0 golom Pogbe.

45. minut - Dušan Tadić je šutirao sa 16 metara, ali nema promene rezultata.

43. minut - Filip Đorđević je pokušao iz daljine, ali smao korner.

41. minut - Ivanović je pogodio prečku, ali je naš kapiten napravio faul, tako da je prekinuta utakmica.

36. minut - Lazar Marković je bio u dobroj prilici, ali je pomoćni sudija pokazao ofsajd.

33. minut - Srbija napada, ali jalovo, nema opasnosti po gol Lorisa.

24. minut - Šansa za Srbiju. Šutirao je Zoran Tošić sa ivice šesnaesterca posle asistencije Tadića, ali je vezista CSKA bio neprecizan.

20. minut - Srbija pokušava da uspostavi igru, ali jalovo napadaju "orlovi".

13. minut - GOOOL - Pol Pogba postigao gol za Francusku posle kornera.

10. minut - Nema uzbuđenja u Humskoj.

5. minut - Slaba poseta u Humskoj. Samo nekoliko hiljada gledalaca došlo je da bodre "orlove".

1. minut - Utakmica je počela.

SASTAVI

SRBIJA: Stojković, Ivanović, S. Mitrović, Nastasić, Kolarov, Gudelj, Matić, Z. Tošić, Tadić, Marković, Đorđević.

FRANCUSKA: Loris, Sanja, Varan, Matje, Dinje, Sisoko, Pogba, Šniderlin, Kabaj, Remi i Kabela.