UŽIVO: Italija - Urugvaj 0:0 (54. minut), Kostarika - Engleska 0:0 (54. minut)! Bufon čuva azure

Izvor: Vesti-online.com, 24.Jun.2014, 20:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UŽIVO: Italija - Urugvaj 0:0 (54. minut), Kostarika - Engleska 0:0 (54. minut)! Bufon čuva "azure"

Posle ove utakmice planeta će narednih 20 dana da bude uskraćena ili za majstorije Marija Balotelija ili za genijalnost Luisa Suareza. Jedan bivši svetski šampion mora da pakuje kofere - Italija ili Urugavaj? Ostanite uz portal Vestionline i saznajte iz minuta u minut dešavanja iz Natala.

Žestoko: Arevalo u duelu sa napadačima "azura" Balotelijem i Imobilom

"Azuri" su u boljem položaju jer im odgovara i bod. Ćezare Prandeli će sigurno igrati zatvorenije >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << dok Urugvajci nemaju izbora, moraju da napadnu. Da li će ponovo zablistati Luis Suarez ili je vreme da proradi Edison Kavani?

51. minut - Pao je Kavani posle remplovanja sa Kjelinijem. urugvajac traži penal, ali sudija odmahuje rukom.

48. minut - Na zemlji je Kaseres. Nema više Marija Balotelija, koji je ostao na klupi. Umesto njega igraće Parolo, vezni fudbaler.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

45+2. minut - Kraj prvog poluvremena. Osim šanse Suareza i šut Pirla ništa nismo videli u prvih 45 minuta.

45. minut - Slobodan udarac za Urugvaj, prilika da se lopta ubaci u šesnaesterac Italije. Samo korner za Urugvajce, izvodi Suarez.

38. minut - Kaseres sa centra pokušava da lobuje Bufona, ali neuspešno, lopta je jedva došla do gola.

33. minut - Velika šansa za Urugvaj. Suarez je izašao sam ispred Bufona, ali u dva navrata čuvar mreže "azura" je odbranio svoj gol.

29. minut - Imobile je pokušao, ali preko gola šutira prvi strelac Serije A. Slab fudbal smo gledali u prvih pola sata.

26. minut - Italija napada, ali zasad nema izgledne prilike za "azure".

22. minut - Mario Baloteli je dobio žuti karton i neće igrati u osmini finala ako se "azuri" plasiraju.

20. minut - Kavani je imao šansu, ali je šutirao pored gola.

16. minut - Kavani je pokušao da uposli Suareza, ali je Bonući osujetio ideju napadača PSŽ-a.

12. minut - Pokušava Andrea Pirlo sa 30 metara, Muslera boksuje loptu u korner. Opasan je Pirlo, njegove lotpe imaju čudnu putanju.

8. minut - Urugvaj je bio u napadu, ali nema opasnosti po Bufona.

5. minut - Nema uzbuđenja u Natalu. Luis Suarez je već dva puta bio na zemlji. Ne štede ga "azuri".

1. minut - Utakmica je počela.

SASTAVI:

ITALIJA: Bufon, Barzalji, Bonući, Kjelini, Darmian, De Ćiljo, Markizio, Verati, Pirlo, Baloteli (od 46. Parola), Imobile.

URUGVAJ: Muslera, Kaseres, Himenez, Godin, Pereira, Arevalo, Gonzales, Rodrigez, Lodeiro (od 46. M. Pereira), Kavani, Suarez.

Danijel Staridž u duelu sa Milerom

U drugom susretu današnjeg dana, najveće senzacija SP Kostarika probaće da "skine skalp" Englezima.

45+1. minut - Završeno je prvo poluvreme, bez golova.

43. minut - Barkli ima šansu, ali šutira pored gola. Bolje prilike je imala Engleska.

41. minut - Kembel traži penal za Kostariku, ali sudija odmahuje rukom.

36. minut - Nova šansa za Staridža, ali neće gol napadača "Gordog Albiona".

18. minut - Danijel Staridž je imao šansu za Englesku, ali nema promene rezultata.

SASTAVI:

KOSTARIKA:Navas, Gamboa, Duarte, Gonzales, Miler, Diaz, Teheda, Borhes, Brenas, Ruiz, Kembel.

ENGLESKA: Foster, Džons, Smiling, Kejhil, Šo, Lampard, Vilšer, Barkli, Milner, Lalana, Staridž.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.