UPLAŠIO SE IBRAHIMOVIĆA: Pogledajte katastrofalnu grešku golmana Sent Etjena

Izvor: Kurir, 31.Avg.2014, 22:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Pari Sen Žermana deklasirali su Sent Etjen sa 5:0, a do prvog gola, u 24. minutu, stižu zahvaljujući neverovatnoj grešci golmana gostiju Rufijea

PARIZ – Fudbaleri Pari Sen Žermana deklasirali su ekipu Sent Etjena rezultatom 5:0, a du 24. minutu, stižu zahvaljujući neverovatnoj grešci golmana gostiju Stefana Rufijea.

Prilikom jedne povratne lopte golman Sent Etjena je očajno reagovao i šalje loptu u svoju mrežu.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << />Iako nije bio pod velikim pritiskom  čini se da je Rufije više obraćao pažnju na kretnju napadača PSŽ-a Zlatana Ibrahimovića nego na loptu.

U takvoj situaciji on greši prilikom driblinga i postiže nesvakidašnji auto gol.

On je pokušao da ispravi svoju grešku, ali nije stigao da izbaci loptu pre nego što je prešla gol liniju.

Ibrahimović je do kraja prvog poluvremena duplirao prednost Pari Sen Žermana, golom u 41. minutu. Isti igrač je u nastavku meča postigao još dva gola, u 62. i 72. minutu, dok je četvrti gol za Parižane postigao Edinson Kavani u 63. minutu.