Izvor: Blic, 22.Avg.2013, 08:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U tri nesreće povređene četiri osobe
Četiri osobe povređene su u tri saobraćajne nesreće koje su se u noći izmedju srede i četvrtka dogodile u Beogradu, rečeno je danas agenciji Beta u Hitnoj pomoći.
Prilikom pada sa motora u Nehruovoj ulici oko 20.30 časova povređen je jedan 19-godišnjak, a udesu u Bulevaru Oslobodjenja su povređena dvojica mladića koji su, takodje, vozili motor. Oni su prebačeni na Vojno-medicinsku akademiju (VMA).
U još jednoj saobraćajnoj nesreći, u sredu oko 23 časa >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << na ulgu Ulice cara Dušana i Knićaninove ulice, jedna devojka (19) je zadobila povredu kičme i ona je posle zbirnjavanja prebačena na VMA. Lekari beogradske Hitne pomoći imali su ukupno 111 intervencija, od čega 18 na javnom mestu. Lekarsku pomoć najčešće su tražili astmatičari i psihijatrijski bolesnici.
Najčitanije SADA:

















