Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Nov.2024, 08:04
U štabu Harisove vlada anksiozno raspoloženje
Raspoloženje u štabu kandidatkinje demokratske stranke za predsednika sjedinjenih Američkih Država Kamale Haris promenilo se u toku noći iz euforičnog u anksiozno, kada su počeli da stižu rezultati glasanja, piše AP.
Muzičke pesme i trijumfalne govore u njenom izbornom štabu na Hauard univerzitetu u Vašingtonu smenili su miksevi di-džejeva i pozivi glasačima da izađu i glasaju.
Kako se navodi, kako je noć odmicala, tako su se sve više mogla videti uznemirena lica i prigušeni glasovi.
Prema poslednjim podacima, republikanski kandidat ima 230 elektorskih glasova, a Harisova 192.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












