U pucnjavi u SAD troje mrtvih

Izvor: B92, 01.Jun.2014, 09:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U pucnjavi u SAD troje mrtvih

Norfolk, Virdžinija -- Jedan mladić je u nasumičnoj pucnjavi u Norfolku u SAD, iz svog vozila u pokretu ubio tinejdžera na motorciklu, zatim i policajca. a u pokušaju bega je ubijen.

Džejms Braun (29) je, u noći između petka i subote, upucao Marka Rodrigeza (17) koji je preminuo od zadobijenih povreda na licu mesta, potvrdio je sinoć šef lokalne policije Majkl Goldsmit na konferenciji za novnare.

Braun je nastavio nasumično da puca i policija je primila nekoliko poziva >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u pomoć, dodao je Goldsmit, prenela je agencija Rojters.

Policija je pronašla Braunovo vozilo pred njegovom kućom, gde je on ponovo zapucao i ranio policajca sa više metaka, koji je umro od zadobijenih rana u bolnici, dok je drugi policajac van dužnosti ranjen u okršaju i očekuje se da će se, u potpunosti, oporaviti, naveo je Goldsmit.

Braun je, zatim, pobegao i udario svojim u drugo vozilo, dok je bežao od policije koja ga je jurila. Pošto je odbio da se preda i u fizičkom obračunu pokušao da razoruža policajca, napadač je ubijen, naveo je Goldsmit.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.